Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

БіттерНет є першим інтернет провайдером у Тернопільській області. Вузол bit.te.ua засновано у 1993 році. На початку своєї діяльності ми надавали доступ до мережі Relcom/UANet за допомогою технології uucp.

У 1994 році на базі БіттерНету була створена перша на території СНГ група користувачів Linux - Ternopil Linux User Group (TLUG).

2 жовтня 1995 року було створено першій у області виділений канал з доступом до інтернет. Розпочалось надання доступу до мережі за технологією dial-up (через комутовані лінії зв’язку).

У 1996 році БіттерНет розробив та впровадив для Тернопільської Міської Ради систему прийому оплати комунальних платежів.

У 1997 році фірмою БіттерНет спільно з Міською Радою створено “Мережу Місто”, яка охоплює велику кількість державних установ, організацій, підприємств, навчальних закладів, фірм.

У 1998 році працівники БіттерНету брали участь у розробці стандарту інтернет на кодову таблицю KOI8-U - Request For Comment (RFC) 2319.

У 2000 році розпочалася експлуатація нового цифрового пулу модемів з підтримкою протоколу v.90. З його допомогою кількість одночасних з’єднань з мережею було розширено до 50, а швидкість доступу з 33.6Кбіт/сек до 56Кбіт/сек.

З вересня 2002 року фірма БіттерНет, одною з перших в Україні, впровадила якісно новий вид послуг – доступ до мережі Інтернет через мережі кабельного телебачення за допомогою технологій DOCSIS. Такий крок дозволив підвищити швидкість доступу з 56кБіт/сек до 27Мбіт/сек.

13 грудня 2002 року БіттерНет першим у Тернопільській області отримав Ліцензію Державного комітету зв'язку та інформатизації України N 2856 на використання радіочастотного ресурсу у Тернопільській та Івано-Франківській областях для побудови  та використання радіомережі на базі стандарту IEEE 801.11b (технологія радіоезернет) . У 2005 році завершено будівництво опорної радіомережі по Тернопільській області (охоплено усі районні центри).

У 2003 році БіттерНет розпочав будівництво оптичної опорної мережі по м.Тернопіль.  На сьогодні прокладено понад 600 кілометрів оптичних ліній. Мережа охоплює понад 95% багатоквартиної забудови. Проникнення складає понад 19% - що є одним з найвищих показників на ринку.

У  травні 2007 році БіттерНет розпочав охоплення оптичними мережами районних центрів Тернопільської області. На 1 червня 2012 року збудовано понад 165км ВОЛЗ: Тернопіль-Теребовля-Чортків, Тернопіль-Збараж та Чортків-Бучач. Ведеться будівництво ВОЛЗ Чортків-Заліщики (плановане завершення 01.09.2012) та Збараж-Ланівці (плановане завершення 01.12.2012). Запроектовано та планується здати у 2012 році ВОЛЗ Чортків-Кам’янець-Подільській (через Скалу-Подільську). БіттерНет надає послуги доступу до мережі Інтернет у м.Теребовля, м.Чортків та м.Збараж.

У жовтні 2010 ядро мережі переведено на канали 10Гбіт/сек.

У листопаді 2011 розпочався новий етап у житті БіттерНету - освоєно ще одну технологію сімейства FTTx - FTTH (волокно у кожен дім). На сьогодні широкосмугове підключення до мережі Інтернет доступне у селах Баворів, Байківці, Біла, Буцнів, Велика Березовиця, Гаї Ходоровські, Застав’є, Острів, Петриків, Прошова, Русанівка, Шляхтинці (Тернопільський р-н), Деренівка, Довге, Зеленче, Плебанівка, Семенів, Струсів (Теребовлянський р-н), м.Хоростків (Гусятинський р-н), Біле (Чортківський р-н). Прокладено понад 200км ВОЛЗ, встановлено понад 160 комутаторів, покрито майже 10,000 домогосподарств.

У найближчих планах - отримати ліцензію та розпочати надання послуги IPTV.

Сумарна ємність зовнішніх каналів БіттерНет на 01.06.2012 - 16 Gb/sec. Єдиний провайдер у Тернопольській області, якому RIPE NCC присвоїв статус LIR . Нам делеговано ведення доменів te.ua, ternopil.ua. ТОВ БіттерНет є єдиним офіційним реєстратором доменних імен у доменів *.ua у Тернопільській області.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com