Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Тарифний план "Безмежний дім 100" (швидкість до 100 Мбіт/с, абонплата 130 грн./міс.)

Підключення до мережі Інтернет згідно тарифного плану БЕЗМЕЖНИЙ Дім в приватному секторі (при наявності технічної можливості) становить 2000 грн та передбачає:

 • використання волоконно-оптичного кабелю (патчкорду) довжиною до 300м (залишається у власності Провайдера, оптимальна довжина визначається при підключенні);
 • прокладання не більше 5 метрів кабелю усередині будинку відкритим способом та під’єднання обладнання;
 • свердління отворів, необхідних для введення кабелю в будинок;
 • обладнання для підключення Абонента, надається при підключенні та залишається у власності Провайдера. Під час передачі обладнання Абонентом та представником Провайдера підписується Додаток №1. Після закінчення строку дії Договору Абонент повертає обладнання у належному справному стані (з урахуванням нормального зношування), або оплачує його вартість згідно діючих тарифів;
 • встановлення, налаштування програмного забезпечення для доступу в Інтернет оплачується додатково згідно чинних розцінок на матеріали та роботи.

Підключення до мережі Інтернет тарифного плану БЕЗМЕЖНИЙ Дім в багатоквартирних житлових будинках за технологією ETH (при наявності технічної можливості) передбачає:

 • використання кабелю UTP;
 • виїзд монтажної бригади;
 • укладання не більше 5 метрів кабелю усередині квартири відкритим способом та під’єднання розетки;
 • свердління отворів, необхідних для введення кабелю в квартиру;
 • встановлення, налаштування обладнання та програмного забезпечення для доступу в Інтернет оплачується додатково згідно чинних розцінок на матеріали та роботи;
 • у випадку підключення з використанням попередньо прокладеного кабелю, Абонент оплачує виклик спеціаліста та вартість розхідних матеріалів (розетка, конектори, тощо);

Під швидкістю мається на увазі максимальна пропускна здатність у виділеному для клієнта порту Провайдера.

У тарифному плані Безмежний Дім 100 у вартість входить надання однієї публічної ІР адреси. Загальна кількість наданих ІР адрес для даного тарифного плану не може перевищувати п’яти.

Спеціальні пропозиції:

"+500" - у випадку обрання даної спеціальної пропозиції та здійснення Абонентом додаткової попередньої оплати при підключенні послуги у розмірі 500грн, йому надається у користування послуга доступу до мережі Інтернет на швидкості до 100Мб/сек протягом шести місяців з дати підключення (місяць у якому здійснено підключення та п'ять наступних календарних місяців).

"+1000" - у випадку обрання даної спеціальної пропозиції та здійснення Абонентом додаткової попередньої оплати при підключенні послуги у розмірі 1000грн, йому надається у користування послуга доступу до мережі Інтернет на швидкості до 100Мб/сек протягом дванадцяти місяців з дати підключення (місяць у якому здійснено підключення та одинадцять наступних календарних місяців).