Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 520 2

Акція розповсюджується на абонентів, які проживають у приватних та багатоквартирних будинках м. Бучач, м. Чортків, м. Заліщики, м. Теребовля, смт. Микулинці Теребовлянського району, м. Гусятин, смт. Хоростків та смт. Копичинці Гусятинського району, м. Ланівці, с. Борсуки та с. Нападівка Лановецького району, смт. Підволочиськ м. Скалат, с. Старий Скалат Підволочиського району, м. Борщів, смт. Скала-Подільська Борщівського району, м. Збараж, смт. Вишівець та с. Старий Вишівець Збаразького району, смт. Велика Березовиця та звернулись у компанію для підключення послуги Інтернет.

Умови участі в Акції:

1. Учасниками Акції можуть стати усі повнолітні громадяни, які мешкають на території, де Провайдер має технічну можливість надання послуг. 2. Термін дії акційних умов: з 01.01.2018 по 31.03.2018 року.

 

Суть акції:
Кожен новий абонент що побажає підключити послугу Інтрнет в період дії : з 01.01.2018 по 31.03.2018 року отримує:
- знижку 40 грн/міс протягом 13-ти місяців користування тарифом «Безмежний Дім 130 Wi-Fi*» за умови разового придбання Wi-Fi роутера вартістю 520,00 грн згідно з Табл. 1;
- акційне підключення вартістю 1,00 грн***, виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет

Таблиця 1

Пакети послуг Інтернет ДЛЯ КВАРТИРИ

Тариф   Характеристика 
  Регулярна ціна, грн./міс 
  Акційна ціна на 13 міс, грн./міс* 
 Безмежний Дім 130   100 Мбіт/с   130.00 90.00*
Безмежний Дім 100   50 Мбіт/с   100.00  
Безмежний Дім 80   10 Мбіт/с    80.00  

 

Пакети послуг Інтернет ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Тариф   Характеристика 
  Регулярна ціна, грн./міс 
  Акційна ціна на 13 міс, грн./міс* 
  Безмежний Дім 130    100 Мбіт/с   130.00    90.00*

ВАРТІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Приватний будинок - 2000 грн.
Багатоквартирний будинок - 1 грн*

*Під акційною ціною «520 грн у подарунок*» мається на увазі користування тарифним планом «Безмежний Дім 130 Wi-Fi» терміном на 13 календарних місяців із знижкою 40 грн/міс за умови разового придбання Wi-Fi роутера. Після закінчення терміну дії акційних умов абонентська плата нараховується згідно з регулярною вартістю тарифу «Безмежний Дім 130». Акційний тариф втрачає силу у разі відключення абонента від послуг у зв'язку із відсутністю оплати згідно з «Правилами надання послуг» або за власною ініціативою користувача
** Під акційною ціною 1.00 грн. мається на увазі виконання робіт з підключення виключно одного пристрою для прийому послуги Інтернет у багатоквартирному будинку. Кабель залишається власністю ТОВ «Біттернет».

У вартість підключення до мережі Інтернет у приватних житлових будинках входить:
• прокладання волоконно-оптичного кабелю;
• встановлення обладнання для підключення (медіаконвертер/ОNU);
• налаштування обладнання спеціалістом.

Умови участі в Акції:
1. Акція розповсюджується на абонентів, що не користувалися послугою Інтернет протягом останніх трьох місяців та не мають заборгованості за раніше надані послуги.
2. Акційний тариф втрачає силу у разі відключення абонента від послуг Інтернет у зв’язку із відсутністю оплати послуг згідно з «Правилами надання послуг» або за власною ініціативою користувача.
3. Акції не розповсюджується на юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.
4. Оператор залишає за собою право змінювати умови та терміни акції в односторонньому порядку